Кошик
ТОВ «ВІКТОРИ ПЛЮС»
+380 (50) 353-50-97
+380 (99) 469-43-71
+380 (96) 988-84-42

Інвентар Vikan

Отримайте найкращі ціни на інструменти для прибирання та санітарії, купуючи оптом прибиральне приладдя.

Перше враження є ключовим, тому ви маєте переконатися, що ваш бізнес виглядає та пахне чистим, коли клієнти входять у двері. Наше обладнання для прибирання допоможе вам мити підлогу, вікна, прати та підтримувати постійний запас продезінфікованого посуду та склянок. Гігієнічні поверхні у ванних кімнатах, кухнях, готельних номерах та роздягальнях мають вирішальне значення для задоволення клієнтів, але вони також дуже важливі для безпеки та здоров'я всіх ваших гостей та персоналу. Ми продаємо засоби для чищення та дезінфекції для використання на всіх типах поверхонь.

 

Чисті руки запобігають розповсюдженню мікробів і у нас є все необхідне для встановлення дозаторів мила та дезінфікуючих засобів для рук на кухні та у ванних кімнатах. Приладдя для прибирання, такі як баки для сміття та вкладки для консервних банок, допоможуть вам створити план вивезення сміття, який буде працювати для вашого бізнесу. Для великих підприємств, в яких задіяний персонал із прибирання, ми пропонуємо візки для прибирання та обладнання для догляду за підлогою.

 

Готелі та ресторани покладаються на постійну клієнтську базу і чистота відіграє важливу роль у тому, чи повернуться гості вдруге. Підтримка санітарних умов на комерційних кухнях, лікарнях та школах також є важливим питанням безпеки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner